Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Działka rolno-budowlana Konieczkowa

Konieczkowa, podkarpackie

  • 91 500 zł
  • 1 752 m²
  • 52,23 zł/m²

Zdjęcie

Michał Świgoń

Skontaktuj się

Działka rolno-budowlana Konieczkowa

Konieczkowa, podkarpackie

zaktualizowane:
7 maja 2026

91 500 zł

1 752 m²

52,23 zł/m²

Działka rolno-budowlana Konieczkowa

Zaktualizowane: 7 maja 2026

91 500 zł 1 752 m² 52,23 zł/m²

• Typ oferty: działka na sprzedaż
  • Cena: 91 500 zł (52,23 zł/m²)
  • Forma własności: własność
  • Działka: budowlano-rolna, 1 752 m²
  •   kształt: prostokąt; teren pochyły
  •   dojazd drogą nieutwardzoną, działka nieogrodzona
  • Media: prąd
  • Źródło: biuro nieruchomości: MS NIERUCHOMOŚCI, zaktualizowane: 07.05.2026
  •   numer ogłoszenia: 34/16248/OGS

Oferta na wyłączność – nie szukaj dalej

Lokalizacja

Opis nieruchomości

Biuro MS Nieruchomości prezentuje kompleks dwóch widokowych działek z wydanymi warunkami zabudowy, położonych w miejscowości Konieczkowa, gm. Niebylec, w okolicach Strzyżowa.

Opis nieruchomości:

- Działki:
- I działka 20,12 ar - 105 000zł
- II działka 17,52 ar - 91 500zł

Istnieje możliwość dokupienia dodatkowego areału o powierzchni ok. 18,5 ar. (...)

Agent

Michał Świgoń

502 855...

502 855 083

Administratorem danych osobowych jest NNV sp. z o.o. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Kontakt

Agent

Michał Świgoń

502 855...

502 855 083

Z góry dziękujemy za powołanie się na Nieruchomosci-online.pl

Administratorem danych osobowych są NNV sp. z o.o. i Ogłoszeniodawca. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Kontakt

Agent

Michał Świgoń

Zostaw telefon, oddzwonimy